Ритуальні послуги в Вінниці

Коли помирає близька людина, це велике горе для рідних і друзів. Прийміть від нас співчуття і дозвольте розділити з вами цей складний період похорону. Не витрачайте час на організацію, а спокійно попрощайтеся з покійним. Віддайте всі турботи з підготовки похорону нашому бюро.

Ритуальні послуги

Похоронне бюро

Завдання розпорядників похорону в Вінниці – зняти з плечей всі турботи про організацію цього нелегкого заходу. Рідні повинні прощатися з померлим, а не бігати по місту в пошуках вирішення багатьох питань. Похоронне бюро багато років співпрацює з виробниками ритуальних товарів безпосередньо. Працівники фірми гарантують швидке і якісне виконання всіх важливих завдань. При цьому всі вони розуміють глибину скорботи рідних і в організаційних моментах враховують останню волю покійного.

Похоронне бюро в Вінниці допомагає оформити потрібні документи, вирішити питання з похованням або кремацією, підбором ділянки на кладовищі, доставкою тіла і родичів до місця прощання і похорону.

Фахівці нашої організації надають послуги цілодобово. Всі консультації вони проводять абсолютно безкоштовно і в будь-який час дня і ночі. Як тільки виникне необхідність, агент похоронного бюро приїде до вас і візьме на себе всі турботи по організації похорону.

Всі моменти обговорюють з замовниками, що дозволяє підібрати максимально зручний ресторан для поминального обіду і місце для прощання з покійним. Широкий асортимент похоронних товарів завжди в наявності і їх доставка здійснюється безкоштовно до замовника. Це дозволить трохи полегшити і так непростий день прощання з близькою людиною.

Похоронний агент

Щоб трохи легше пережити біль втрати, чуйний розпорядник похорону візьме на себе всі організаційні турботи.

Працюємо цілодобово

Співробітники похоронного бюро працюють цілодобово і в будь-який час готові виїхати до вас і підтримати в нелегкий момент.

Юридична допомога

В організації похорону є чимало питань з документами, які допоможуть вирішити наші співробітники і по можливості скористатися належними пільгами.

Транспортування покійних у Вінниці

Хоч як це прикро, смерть може зустріти людину в будь-якому місці. У такі моменти у рідних виникають питання з приводу доставки тіла покійного додому. Щоб організувати цей процес правильно, потрібно знати нюанси транспортування і найняти спеціальний транспорт. Наше похоронне бюро надає такі послуги:

  • Доставка покійного в морг, до церкви, на цвинтарі;
  • Транспортування по Україні “вантаж 200”;
  • Перевезення померлої людини з-за кордону в Україну.