Ритуальні послуги в Вінниці

Втрата близької людини завжди пов’язана з запереченням, нерозумінням і гострим болем. Не варто соромитися своїх почуттів. Це все природно. Прощайтеся з покійним так, як хочеться саме Вам.

Що робити, якщо померла людина?

Як тільки стало зрозуміло, що рідної людини більше немає з вами, потрібно викликати поліцію і швидку допомогу. Медпрацівники видадуть довідку про констатацію смерті, а поліцейські – акт про огляд тіла. Саме ці документи будуть потрібні для подальшого оформлення смерті і отримання дозволу на поховання.

Але не тільки біда приходить у ваш будинок. Вона приносить масу турбот з приводу організації похорону. У сильно пригніченому емоційному стані важко зорієнтуватися в тому, що і як потрібно робити. Тому всі турботи краще відразу ж віддати працівникам похоронного бюро, які відмінно знають, що і коли потрібно робити.

Прийміть наші щирі співчуття з приводу вашої втрати і дозвольте організувати гідні проводи в інший світ для рідної людини. Якщо є необхідність, наші психологи допоможуть вам легше пережити цей біль. А штатні юристи зроблять все, щоб швидше підготувати документи про смерть, необхідні для подальшого похорону.

Поховання або кремація?

Після смерті людини традиції вимагають поховати його не пізніш третього дня. Рідні можуть вибрати кремацію або похорону, виходячи з поглядів на життя і бажання померлого.

Всі організаційні моменти, які можна вирішити без участі родичів, працівники похоронного бюро реалізують на вищому рівні. Ось які послуги вони надають:

  • Підготовка необхідних документів: довідка з РАГСу, підтвердження пільг та ін.;
  • Купівля ділянки на кладовищі у Вінниці і області;
  • Організація перевезення тіла померлого в морг для зберігання і бальзамування;
  • Підготовка тіла до похорону (омивання, одягання, тампонування, гримування та інше);
  • Організація всіх релігійних ритуалів;
  • Підбір необхідних ритуальних атрибутів і товарів з доставкою замовнику (труни, подушки, покривала, вінків, квітів, хреста);
  • Надання автобуса для перевезення рідних і близьких;
  • Організація самого похорону (винос з дому, підготовка могили, установка хреста);
  • Підбір місця для поминального обіду і його меню.

Варто зазначити, що кожен конкретний випадок завжди індивідуальний і не можливо постійно діяти по одному і тому ж шаблону. Наші фахівці завжди роблять все необхідне, щоб полегшити біль втрати. Вони з готовністю дадуть відповідь на всі питання в будь-який час доби і в найкоротші терміни проведуть всі підготовчі роботи з урахуванням побажань рідних і останньої волі померлого.

Виклик ритуального агента

На щастя, з похоронами люди стикаються не так часто. Тому не завжди є розуміння того, що і як потрібно робити. Ситуацію погіршує важкий емоційний стан, пов’язаний з втратою близької людини.

Тому є сенс довірити організацію всього похоронному агенту. Він розуміє вашу біль і готовий полегшити хоча б процес підготовки цього трагічного заходу.

Викликати розпорядника похорону можна в будь-який час доби. Він приїде протягом півгодини і допоможе спланувати похорон, виходячи з доступного бюджету.

На місці агент з’ясує всі нюанси і допоможе підібрати найоптимальніший варіант похорону. Договір про надання послуг дозволить йому від вашого імені займатися паперовою тяганиною.

Оформлення документів про смерть

На жаль, навіть у найскладніших життєвих ситуаціях доводиться стикатися з бюрократією.

Довідка про смерть і акт про огляд тіла дають право звернутися в медичний заклад для отримання висновку про смерть.

Після цього в РАГСі видається свідоцтво про смерть на спеціальному бланку. У цій біганині за папірцями варто не забувати і про документи, що підтверджують пільги померлої людини. Цей мінімальний пакет документів необхідний для отримання місця для могили.

В горі люди не завжди в змозі правильно заповнити всі бланки або можуть забути взяти якусь виписку. З усією цією бюрократичною тяганиною допоможуть впоратися юристи похоронного бюро, адже робити це вони будуть не перший раз і без зайвих емоцій.

Зберігання тіла в морзі

Не завжди виходить поховати близьку людину за три дні після смерті. Побутові та кліматичні умови не завжди дозволяють зберігати тіло вдома тривалий період часу.

В такому випадку є сенс звернутися до послуг моргу, який надасть спеціальні холодильні камери, куди поміщається тіло після попереднього бальзамування.

Послуги моргу у Вінниці

Закон говорить, що після смерті тіло повинно бути доставлено в морг для ретельного огляду та отримання висновку про причину смерті. Найпростіше це зробити на спеціальному катафалку від «Організації похорону у Вінниці».

Після всього цього покійного готують до поховання. Його тіло омивають, бальзамують, одягають. Близьким людям і так важко впорається з втратою, тому не варто брати на свої плечі ще й ці турботи. Співробітники похоронного бюро все зроблять якісно і акуратно. Вони також загримують близьку людини, щоб рідні запам’ятали його красивим в останній момент.

Якщо покійний готував собі одяг заздалегідь, його потрібно передати в морг, щоб виконати останню волю. Якщо ж його немає, то в ритуальному бюро є вже готові комплекти.

Місця на кладовищах у Вінниці

Співробітники похоронного бюро допоможуть знайти і придбати ділянку на кладовищі у Вінниці і області відповідно до побажань і фінансових можливостей близьких померлої людини.

Кладовище – це місце останнього сну людини. Сюди приходять близькі, щоб подумки побути зі своїм померлим родичом. Тут його тіло максимально природно залишає світ живих, а душа звідси йде до своїх предків. Рідним вкрай важливо вибрати вдале місце для поховання, щоб мати можливість відвідувати його без особливих на те зусиль.