Ритуальні послуги в Вінниці

У наданні ритуальних послуг, транспортування тіла покійного, має важливе значення. Сюди входить і перевезення померлої людини в морг на катафалку і подальші пересування для здійснення всіх обрядів і поховання, і забезпечення транспортом родичів та близьких людей. Кожен з цих етапів вимагає спеціалізованих автомобілів, призначених для цих цілей.

Ритуальні перевезення по Україні

Види ритуальних перевезень

Якщо людина покинула наш світ не в медичній установі, його тіло потрібно доставити в морг для отримання акту про огляд тіла та можливості подальшого оформлення всіх необхідних документів.

Похоронне бюро в Вінниці володіє повним пакетом дозвільних документів і необхідним транспортом для надання такої послуги. Ми можемо перевозити померлих по всій Україні (вантаж 200) і за її кордоном.

Наші водії не тільки мають досвід подібної роботи і знання доріг, а й розуміють специфіку надання ритуальних послуг.

Клієнтам бюро надаються спеціальні катафалки, в яких є п’єдестал, засоби фіксації труни і місця для похоронної атрибутики.

Автопарк ритуального бюро також володіє сучасними автобусами для перевезення людей, проводжаючих покійного в останню путь.

Ритуальні перевезення по Україні

Сучасний світ дає змогу людині активно подорожувати по країні і за її межами. Але біда може застати в будь-який момент. Якщо людина покинула наш світ в результаті ДТП або в іншому населеному пункті, рідні не завжди знають всі юридичні тонкощі отримання тіла. Похоронне бюро в Вінниці допомагає у вирішенні таких завдань:

  • транспортування тіла з міста в місто по країні;
  • доставка померлого на кремацію;
  • перевезення покійного по місту і області;
  • доставка «вантажу 200» із зони бойових дій;
  • перевезення тіла з Криму або в Крим;
  • репатріація з Європи і СНД покійного в Україну;
  • доставка тіла літаком або автомобілем.

Катафалк у Вінниці

Транспорт для перевезення покійного повинен бути спеціально обладнаний ременями для фіксації труни і мати дозвіл на надання подібних послуг.

Сучасні катафалки в похоронному бюро мають місце для розміщення всієї ритуальної атрибутики.

Агенти з організації похорону в Вінниці допомагають близьким вибрати необхідний транспорт для здійснення всіх важливих ритуалів.

Ритуальний транспорт

Транспортування труни з покійним – не єдина проблема на похоронах. Потрібно організувати і переміщення людей, які проводжають померлого в останню путь.

В автопарку Похоронного бюро є автобуси на різну кількість посадкових місць, що дозволяє забезпечити будь-які похорон.

Репатріація померлого

Не завжди людина покидає світ у своїй країні. Репатріація померлого – це повернення тіла на батьківщину для подальшого його поховання.

Бюро ритуальних послуг допомагає вирішити всі юридичні питання і доставити тіло в країну його проживання з Європи і СНД катафалком або літаком.

Вантаж 200

На жаль, в нашій країні є зони ведення бойових дій. Доставка покійних з цих місць вимагає наявності спеціального кондиціонера в катафалку і бальзамування тіла для тривалої його збереження.

Відповідно до правил, “Вантаж 200” повинен перевозитися тільки в цинковій труні.