Ритуальні послуги в Вінниці

Смерть – це ще не кінець перебування людини на землі. Пам’ять про нього залишається жити багато десятиліть в серцях близьких людей. Рідні та друзі згадують про нього не тільки з особливого приводу, але і в будь-який момент, коли помічають щось, пов’язане з ним.

Післяпохороне обслуговування у Вінниці

Ритуальні послуги після похорону

В силу різних життєвих обставин у рідних не завжди є можливість вчасно відвідувати могилу і належним чином доглядати за нею. Похоронне бюро в Вінниці може взяти на себе ці турботи. За бажанням, можливе надання фотозвіту про виконану роботу. Ось основний перелік подібних послуг:

  • Обробка приміщення деззасобами після похорону;
  • Догляд за місцями поховання;
  • Регулярне прибирання могили;
  • Оформлення могили.

Поминальна трапеза

В традиції прощання з покійним входить обов’язкова організація поминального обіду. Звичаї диктують влаштовувати його після похорону, а також на третій, дев’ятий і сороковий день після смерті. З цього приводу рідні і друзі збираються і через півроку і рік після цієї сумної події.

І не має значення, де саме проводиться цей обід: вдома в вузькому колі або в ресторані. Тут головне – дотриматись традицій стосовно меню, яке повинно складатися з обов’язкових поминальних страв. Якщо є сумніви, які саме з них вибрати, є сенс запитати у похоронного агента, який все докладно пояснить.

Якщо ж вибір для проведення поминальної трапези випав на спеціалізоване кафе, розпорядники похорону допоможуть підібрати оптимальне заклад, виходячи з близькості до кладовища або дому та фінансових можливостей рідних.

Поминальний обід у кафе

Поминальний обід – це останній важливий етап будь-яких похорону. Він дає можливість за столом згадати про померлого, його справах на землі, помолитися за душу.

Ритуальне бюро багато років співпрацює з різними кафе. Тому співробітники легко підберуть найкращий варіант закладу для задоволення всіх побажань близьких людей покійного.

Санітарна обробка приміщень після смерті

Смерть близької людини часто притупляє турботу про здоров’я живих людей. Але після смерті тіло починає розкладатися, що створює ідеальні умови для розмноження хвороботворних бактерій.

Щоб уберегти здоров’я оточуючих, співробітники похоронного бюро оброблять приміщення, де померла людина, спеціальними дезінфікуючими засобами. Вони також візьмуть на себе турботи про утилізацію речей особистої гігієни покійного.

Догляд за могилами

Сучасний світ диктує свої умови життя. І часто рідні живуть далеко від міста, де похована їх близька людина, або стан здоров’я не дозволяє регулярно відвідувати кладовище.

Співробітники похоронного бюро візьмуть на себе догляд за могилою або місцем поховання за узгодженим раніше графіку. Якщо є необхідність, надаються фотозвіти з виконаними роботами.