Ритуальні послуги в Вінниці

Смерть близької людини і його поховання вимагає виконання цілого ряду обрядів та придбання атрибутів. У складному емоційному стані родичі не завжди можуть зорієнтуватися, як правильно організувати весь цей процес. Для цього є сенс звернутися до фахівців в подібних справах.

Організація похорону у Вінниці

Як організувати похорон?

Перше і обов’язкова умова організації похорону полягає в тому, що необхідно робити все з ясним розумом. Але близькі люди сильно переживають біль втрати і можуть упустити щось важливе. Тому на допомогу приходять агенти організації похорону у Вінниці, які відмінно знають порядок всіх процедур. Це допомагає трохи полегшити біль втрати і приділити час для прощання з покійним.

Організація похорону починається зі збору необхідного пакету дозвільних документів. Підписання договору на надання ритуальних послуг дає розпорядникам похоронів повноваження для відвідування від імені рідних державних установ і позбавляє від необхідності бігати по кабінетах і стояти в чергах у і так не простий день.

Коли вся підготовка завершена, настає день похорону. Як правило, прощання з покійним відбувається під відспівування священиком у будинку або в церкви. Це можливість попрощатися з близькою людиною тим людям, які не зможуть поїхати на цвинтар.

Одним з найважчих моментів є плечовий винос покійного з будинку. Часто для цього звертаються за допомогою сусідів або представників служб ритуальних послуг.

Але найважче відбувається прощання на кладовищі. У цей момент скорбота настільки сильна, що її складно висловити словами.

Похорон під ключ у Вінниці

Спеціалізоване похоронне бюро позбавляє від зайвих турбот і переживань. Агенти допомагають вирішити всі проблеми з похованням, захищаючи близьких від цієї необхідності. Вони дотримуються всього порядку похорону на вищому рівні::

  • Організація допомоги в підготовці могили для поховання на попередньо обраній ділянці на кладовищі;
  • Відспівування священником;
  • Організація похоронного намету (за потребою);
  • Ритуальний ліфт (сінгуматор);
  • Оформлення могили вінками і квітами;
  • Прикраса могили тканиною;
  • Продаж або оренда всіх необхідних для здійснення ритуалу атрибутів і товарів.

При підготовці похорону кожному хочеться знати, скільки це коштує. Фахівці похоронного бюро завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант під будь-який бюджет з усіма необхідними атрибутами. Сьогодні ціна на повний пакет послуг в нашому ритуальному бюро починається від 3500 грн.
Замовити організацію всіх моментів можна в будь-який час доби по телефону +38 (098) 188 17 80. Похоронні агенти максимально відгородять близьких від виконання рутинних питань і допоможуть вибрати найоптимальніший для близьких покійного варіант поховання, виходячи з фінансових можливостей і всіх побажань.

Копання могили

Метушня і важкий емоційний стан можуть посприяти тому, що деякі моменти будуть втрачені. Фахівці з організації поховання в Вінниці допоможуть організувати і проконтролювати підготовку могили потрібної глибини і розмірів.

Розпорядник похорону

Кожному хочеться, щоб до покійного ставилися з належною повагою. Потрібно правильно віддати останню данину померлій людині.

Розпорядник похорону організує і проведе всі необхідні обряди відповідно до традицій і релігійним віруванням конкретної сім’ї. Він проконтролює, щоб всі нюанси були виконані, і рідним не доведеться хвилюватися з приводу кількості хусток або часу прибуття автобуса.

Підготовка покійного до поховання

Люди, які готуються до відходу в потойбічний світ, часто готують необхідні для проведення ритуалів речі. Якщо є набір одягу, його необхідно передати в морг, щоб виконати останню волю покійного.

Як правило, саме в морзі готують тіло до подальшого захоронення. У ці процедури входить омивання, бальзамування, одягання, нанесення гриму і тампонування. Все це робиться для того, щоб максимально довго зберегти природний вигляд померлого і залишити його в пам’яті рідних саме таким.

Винос тіла померлого

Після того, як завершиться відспівування покійного і прощання з ним рідних в будинку, труну з тілом виносять на подвір’я, щоб і інші люди могли віддати йому шану. Потім покійного доставляють на кладовище ритуальним транспортом для подальшого поховання. За ним в автобусах слідують люди, які супроводжують його в останню дорогу.

Плечовий винос з дому, як правило, роблять родичі або близькі люди покійного. При цьому кожна сім’я має свої погляди на цей процес. Організатори похорону допоможуть розібратися в цих нюансах і організувати сам процес.

Якщо є необхідність, можна попросити співробітників похоронного бюро винести труну з покійним з дому.

ВІП похорони

У кожної сім’ї є свій бюджет для організації похорону. Співробітники ритуального бюро у Вінниці допоможуть підібрати всі атрибути для організації ВІП-похорону, щоб максимально вшанувати пам’ять покійного і виконати його останню волю. При цьому вони задовільнять потреби з будь-якого бюджету.

Кремація у Вінниці

Ще наші пращури ховали померлих шляхом кремації. Цей процес відбувається в спеціальних печах при температурі близько 1000 градусів за Цельсієм. Він триває порівняно швидко – близько 3 годин до закінчення спалювання. При цьому в атмосферу не потрапляє небезпечних забруднюючих газів.

Похоронне бюро в Вінниці допоможе організувати доставку тіла в крематорій Києва чи Одеси і назад для поховання в рідному місті.

Оркестр на похоронах

Оркестр на похованні – не обов’язковий атрибут. Його присутність – це бажання рідних або самого покійного. Похоронний марш виповнюється для того, щоб показати легкість переходу покійного в світ предків і його чистоту.

Якщо необхідно організувати присутність на похоронах оркестру, досить просто попередити про це організатора, який буде з близькими весь цей нелегкий час.

Відспівування померлого священиком

Залежно від релігійних вірувань близьких і покійного, організатор похорону в Вінниці може провести всі обряди відповідно до традицій.

Відспівування проводяться вдома, в церкві або безпосередньо на кладовищі перед похованням. Вибір місця залежить тільки від бажання рідних.

Зал для прощання

Не завжди житлові умови дають можливість всім бажаючим попрощатися з померлим. Це особливо актуально для публічних поховань видатних людей.

Похоронне бюро в Вінниці допоможе підібрати оптимальний зал для прощання відповідно до географічного положення і побажання близьких.

Супровід швидкої допомоги 103

Похорон – це сильний стрес, який може позначитися на стані здоров’я. Це особливо актуально, якщо в похоронній процесії є люди похилого віку. Їм найважче пережити біль втрати.

Не варто сподіватися на випадок. Краще заздалегідь організувати супровід похорону медпрацівниками. І в цьому також допоможуть агенти похоронного бюро в Вінниці.